Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ai Enma-parere despre personaj

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Ai Enma-parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Ai Enma-parere despre personaj   Ai Enma-parere despre personaj EmptySam Apr 12, 2008 4:41 am

Aici puteti scrie de ce va place sau nu Ai,treaba pe care o face,parere.Incep eu:
Imi place de Ai deoarece este frumoasa si desteapta lol! .Nu prea sunt de acord cu ceea ce face,deoarece sa omori criminali nu cred ca este rau dar sunt si alti oameni care nu au facut nimic(ma refer la cei din anime) Mad .Aceasta este parerea mea despre Ai si despre ceea ce face ea.Astept pareri.
Sus In jos
maya
Fan nou
Fan nou
maya


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 30/03/2008

Ai Enma-parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Ai Enma-parere despre personaj   Ai Enma-parere despre personaj EmptySam Apr 12, 2008 9:57 pm

well.....si mie imi palce de Ai,pentru ca e misterioasa si pe fata ei nu citesti nici un sentiment;treaba pe care o face,ei bine,nici ei nu ii place.......eu,pe de-o parte nu sunt de acord deoarece nu este o solutie sa trimiti in iad oameni,dar pe de alta parte sunt de acord deoarece unii oameni nu se invata minte niciodata.
Sus In jos
 
Ai Enma-parere despre personaj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rukia. Parere despre personaj
» Parere despre scoala
» Enma Ai vs Honne Onna
» Cel mai misterios personaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Jigoku Shoujo-
Mergi direct la: