Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cel mai misterios personaj

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Cel mai misterios personaj Empty
MesajSubiect: Cel mai misterios personaj   Cel mai misterios personaj EmptySam Apr 12, 2008 4:57 am

In acest serial exista multe personaje misterioase,dar voua care va place cel mai mult dintre personajele acestea misterioase si de ce?
Mie imi place de Asazuki Kouske.Este frumos,destept si are o trasatura aparte Embarassed Imi place pentru faptul cel mai mult ca este destept si gaseste o capcana intotdeauna.
Sus In jos
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Cel mai misterios personaj 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Cel mai misterios personaj Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai misterios personaj   Cel mai misterios personaj EmptyMier Apr 30, 2008 11:04 pm

Cel mai misterios personaj mi se pare Eyes Rutherford (sau cum se scrie >.> ). Imi plac ochii lui de pisica si parul argintiu... Rolling Eyes

Ba nu...cel mai misterios e Kiyotaka Narumi... Razz pentru ca nu apare mai deloc in anime...numai in manga Razz
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
 
Cel mai misterios personaj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rukia. Parere despre personaj
» Ai Enma-parere despre personaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: