Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Rukia. Parere despre personaj

In jos 
+3
Admin
Hina-chan
ShyLie
7 participan?i
AutorMesaj
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Rukia. Parere despre personaj 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyDum Apr 06, 2008 6:11 am

Ce credeti despre Rukia??
Mie mi se pare super simpatica, mai ales la cum se comporta cu Ichigo...parca ar fi Kaname si Sousuke din Full Metal Panic.
Sus In jos
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Rukia. Parere despre personaj 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyDum Apr 06, 2008 6:15 am

Rukia seamana mult de tot cu mine! Rolling Eyes
Si mie mi se pare super simpatica, draguta de asemenea, dar si rea, exact ca mine! Twisted Evil
Numai ca la un test mi-a iesit Karin! Evil or Very Mad Imi venea sa explodez! Mad
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyDum Apr 06, 2008 6:18 am

Cred ca rukia este un personaj foarte important.Mi-a placut cand ia dat lui Ichigo puterea de inger al mortii,se vedea ca il cam placea,si Ichigo pe ea!
Cred ca formau un cuplu dragut impreuna.
Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Rukia. Parere despre personaj 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyDum Apr 06, 2008 6:20 am

Hina-chan: omg stiu cum e cand iti iese un personaj cu care chiar nu te asemeni si pe deasupra nici nu il placi
de exemplu mie odata la un test naruto mi-a iesit...ew...Ino!! Evil or Very Mad
Admin: da, si eu cred ca Ichigo si Rukia ar fi draguti impreuna
Sus In jos
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyJoi Apr 10, 2008 6:30 am

Imi place mult de tot de Rukya pt faptul ca este foarte draguta,si o luptatoare excelenta,cred ca intelegeti,este si foarte frumoasa si si eu cred ca ar forma un cuplu frumos imrpeuna,adica ea cu Ichigo.
Sus In jos
Ony-chy
Administrator
Administrator
Ony-chy


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 01/03/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyVin Mai 30, 2008 11:29 pm

Rukia..chiar daca nu e personajul meu preferat,imi place de ea,e un personaj dragut imi place felul ei de a se comporta ,asa mai rece si e o buna luptatoare.
Eu totusi as vrea sa fie impreuna cu Renji,cred c-ar forma un cuplu f dragut sunt impreuna de cand erau mici si cred ca s-ar potrivi.
Sus In jos
https://best-anime.forumgratuit.ro
-the-white-angel-
Fan nou
Fan nou
-the-white-angel-


feminin
Numarul mesajelor : 10
Localizare : acasa si la scoala
Data de inscriere : 08/04/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyMier Iun 11, 2008 9:01 am

rukia este un personaj foarte simpatoc si dragut,este o luptatoare desavarsita si foarte inteligenta...imi place felul de a se comporta cu cei din jur si este o persoana sensibila desi nu vrea sa arate asta Smile
Sus In jos
yuki_yuki
Fan nou
Fan nou
yuki_yuki


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Data de inscriere : 15/06/2008

Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj EmptyMier Iun 25, 2008 8:07 am

Este foarte inteligenta , este adevarat , dar ca lupator nu exceleaza dintr-un singur motiv......ca sa folosesc expresiile voastre ,, este simpatica si dragutza '' ......acesta este singurul motiv......chiar daca mintea ei este creata sa ucida , inima ei o tine in loc.....ca sa poti ucide ai nevoie de un suflet lipsit de sentimente......dar ea nutreste prea multe pentru ichigo si ceilalti pt a putea ucide......cam asta e parerea mea.....
Sus In jos
http://anime-chu-fox.in-goo.net/
Continut sponsorizat





Rukia. Parere despre personaj Empty
MesajSubiect: Re: Rukia. Parere despre personaj   Rukia. Parere despre personaj Empty

Sus In jos
 
Rukia. Parere despre personaj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ai Enma-parere despre personaj
» Parere despre scoala
» Cel mai misterios personaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: