Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cine ati vrea sa castige?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Cine ati vrea sa castige? Empty
MesajSubiect: Cine ati vrea sa castige?   Cine ati vrea sa castige? EmptySam Apr 12, 2008 5:00 am

Dintre Ryuzaki(L)si Light voi cine ati vrea ca la sfarsit sa castige aceasta batalie?Eu sincer mi-ar place sa castige amandoi,nu stiu cum sa explic asta dar asa mi-ar placea,si asa as alege peeee..... Question Light pentru ca este foarte dragut si calm.Astept parerile voastre.
Sus In jos
aKIRA
Fan nou
Fan nou
aKIRA


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/04/2008

Cine ati vrea sa castige? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa castige?   Cine ati vrea sa castige? EmptyMar Apr 15, 2008 3:07 am

ahmm..ai vazut death note?L moare si light nu e dragut si calm.ci sadic si evil.si acum depinde.sa spunem ca tre sa aleg intre light si Near...uhm..well...din episoadele pe care leam vazut eu.near abia a aparut asa ca inca nam o parere despre el..dar seamana destul de mult cu L...e destept si dragut.deci deocamdata il aleg pe light...chiar daca e sadic:-"i love evil guys.
Sus In jos
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Cine ati vrea sa castige? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa castige?   Cine ati vrea sa castige? EmptyMar Apr 15, 2008 3:34 am

Cam seama cu acest topic sau mi se pare mie?Este aceeasi idee numai ca ai schimbat titlul.In topicul acesta se vorbeste despre cine ati vrea sa castige si in topicul acela se vorbeste despre kira vs.l...este acelasi lucru tot la o confruntare se ajunge.
Topic closed=>mustrare1.
Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
Continut sponsorizat





Cine ati vrea sa castige? Empty
MesajSubiect: Re: Cine ati vrea sa castige?   Cine ati vrea sa castige? Empty

Sus In jos
 
Cine ati vrea sa castige?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine se imbraca cel mai fain?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Diverse :: Deseuri :: Recycle Bin-
Mergi direct la: