Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cine se imbraca cel mai fain?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
dia_love_yuki_eiri
Fan nou
Fan nou
dia_love_yuki_eiri


feminin
Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/04/2008

Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? EmptyVin Apr 11, 2008 12:16 am

M-am gandit sa deschid acest topic pentru a vedea imbracamintea a carui personaj va place cel mai mult.Si as vrea sa si precizati de ce.
Mie imi place cum se imbraca Yuki Eiri.Se imbraca elegant si inafara de asta, imi plac si modelele hainelor pe care le poarta.
Mai imi place mult cum se imbraca Hiro.Imi plac modelele hainelor pe care le poarta.
Mai imi place sum se imbraca si Fujisaki.Se imbraca modest, iar hainele ii vin foarte bine pe corp.
Si mai imi place mult de tot cum se imbraca Tohma.Are gusturi foarte bune la haine, imi plac culorile hainelor lui, felul cum le asorteaza si hainele pe care le poarta ii vin foarte bine (chiar daca un barbat de varsta lui ar trebui sa poarte alt gen de haine, dar in fine.....gusturile nu se discuta.....)
Cat despre Shuichi......imi place cum se imbraca atunci cand canta; si este cand imi place foarte mult cum se imbraca, si este cand nu imi place deloc...

Cam asta este parerea mea, acum vreau sa vad parerile voastre
Sus In jos
http://anime-club.forumgratuit.ro/
Yuuko
Fan nou
Fan nou
Yuuko


Numarul mesajelor : 15
Respectarea regulilor : Cine se imbraca cel mai fain? 221010
Data de inscriere : 10/04/2008

Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Re: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? EmptyVin Apr 11, 2008 10:04 pm

Pai fiecare are un stil al lui .
Yuki;Stilul simplu
Shuichi:Stil nou , emo mi se pare .
Ryuichi:Tot emo .
Tohma:Elegant
Hiro:Simplu .
K: Tot simplu insa destul de elegant .

Mi se pare ca dintre toti Tohma ,Yuki si K se imbraca cel mai bine . Acum chiar nu pot alege intre cei 3 nominalizati la aceasta categorie ( bine nominalizati ptr. mine ) .
So : Tohma , Yuki and K are the best .
Sus In jos
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Re: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? EmptySam Apr 12, 2008 4:47 am

Parerea mea despre cine se imbraca cel mai bine este:
Shuichi deoarece se imbraca"copilaros"ceea ce il si defineste
Yuki deoarece se imbraca in costum si pare sexi sa zicem,in el.
Ceilalti cred ca se imbraca bine dar cel mai mult cum se imbraca cei doi enumerati mai sus Shocked
Sus In jos
neko_chan12000
Moderator
neko_chan12000


feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Localizare : Acasa in Joseni City
Stare de spirit : Ma simt great!!!
Data de inscriere : 02/05/2008

Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? EmptySam Mai 03, 2008 5:17 am

Eu cred ca Tohoma se imbraca cel mai frumos,este elegant intotdeauna.Cat despre Shuuichi e la moda dar prea feminin(parerea mea)
Sus In jos
Ony-chy
Administrator
Administrator
Ony-chy


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 01/03/2008

Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Re: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? EmptyVin Mai 30, 2008 11:42 pm

cine se imbraca cel mai frumos...hmm cred ca yuki, imi place are gusturi bune si ii sta foarte bine de fiecare data in ce se imbraca...
cool shuici asa si asa se imbraca parca ar fi o fetita in culori foarte deschise.E ceva diferenta intre stilul vestimental a lui Yuki si a lui .Dar imi place si cum se imbra si el,il carecterizeaza,asa mai nebun...
despre ceilalti nu stiu ce sa spun scratch cred ca normal
Sus In jos
https://best-anime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cine se imbraca cel mai fain? Empty
MesajSubiect: Re: Cine se imbraca cel mai fain?   Cine se imbraca cel mai fain? Empty

Sus In jos
 
Cine se imbraca cel mai fain?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine ati vrea sa castige?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: