Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hey...^_^

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
aKIRA
Fan nou
Fan nou
aKIRA


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/04/2008

Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Hey...^_^   Hey...^_^ EmptySam Apr 12, 2008 12:02 am

Well...ma numesc Andreea(dar prefer sa nu-mi spuneti asa.imi urasc numele>.<)mi-a spus cineva de forumul asta si m-am inregistrat.Iubesc animeurile, asta e si motivul pt care m-am inregistrat.Razz.Am 15 ani si...nuj ce sa mai zic despre mine.Intrebati-ma voi daca vreti sa mai aflati ceva(btw.my life sucks..but..nvm).Sper sa ne intelegem.^_^
Sus In jos
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey...^_^   Hey...^_^ EmptySam Apr 12, 2008 12:10 am

Bun venit pe forum!Speram cu totii ca te vei simti bine si ca iti vei face noi prieteni!
Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Hey...^_^ 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey...^_^   Hey...^_^ EmptySam Apr 12, 2008 12:11 am

Hei, te cheama la fel ca pe mine! Very Happy (nu-nteleg de ce iti urasti numele...uneori eu urasc sa mi se zica Hina-chan si as prefera sa mi se zica Andreea -_____-') Dar eu nu contez, sa incepem cu salutul...

Bine ai venit pe forum! Very Happy Sper sa te simti bine ca toti de pe-aici si sa fi foarte activa! Sa vedem intrebari:

Cum preferi sa-ti spunem?
Ce gen de muzica asculti si care sunt formatii sau cantaretii tai preferati?
Care a fost primul tau anime vazut?
Ce anime-uri iti plac?
Citesti manga?

In rest, nu mai am intrebari asa ca... Ja Ne si posteaza inotdeauna cu cap, fara sa faci spam! Wink
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
aKIRA
Fan nou
Fan nou
aKIRA


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/04/2008

Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey...^_^   Hey...^_^ EmptySam Apr 12, 2008 12:22 am

well...in primul rand...multumesc pt salut^_^...pai spunetimi cum vreti(weird, huh?)dar nu Andreea.ascult rock...dar imi plac si unele melodii pop..sau rap(mai rar), j-pop, j-rock...trupa mea preferata e A Perfect Circle.prima melodie pe care am ascultat-o a fost The Noose si m-am indragostit de vocea lui maynard.apoi iubesc Placebo.de fiecare data cand sunt deprimata le ascult melodiile.nu ma simt mai bine, dar macar nu ma simt singura.^_^.pai primul anime pe care l-am vazut cred ca a fost...inuyasha.e o perioada in care chiar m-am indragostit de el.silly me:P.anyway.there are some hot guys:-"...apoi am vazut o multime de anime...nici nu stiu care e preferatul meu.pai manga...nu citesc pt ca traiesc intr-un oras in care...mai bine nu spun^_^...daca mai aveti intrebari you're free to ask..^o^
Sus In jos
Ony-chy
Administrator
Administrator
Ony-chy


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 30
Data de inscriere : 01/03/2008

Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey...^_^   Hey...^_^ EmptyDum Apr 13, 2008 1:00 am

buna aKIRA ma trezesc si eu in sfasit ultima...bine ai venit pe forum sederre placuta sii indelungata sper sa-ti placa aici la noi...daca vei respecta regulile totul va merge ca pe roate ^_^ and no spam Laughing ai raspuns la intrebarile puse deja de Hina-chan si eu numai am Wink bine ai venit
Sus In jos
https://best-anime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Hey...^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey...^_^   Hey...^_^ Empty

Sus In jos
 
Hey...^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Best-anime :: Nou veniti-
Mergi direct la: