Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Personajul preferat!

In jos 
+6
ank
maya
ShyLie
Hina-chan
Admin
Rukya_iza
10 participan?i
AutorMesaj
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Apr 06, 2008 12:52 am

In acest anime apar diferite personaje,dar care este personajul vostru preferat?Si de ce?
Al meu este Kagome deoarece este puternica,iubitoare,si nu renunta niciodata orice ar fi.
Astept parerile voastre.


Ultima editare efectuata de catre Rukya_iza in Dum Apr 06, 2008 1:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Apr 06, 2008 1:03 am

Eu il aleg pe InuYasha deoarece este hazliu,ceratret,nerabdator,nepasator si in plus are o iubita draguta numita kagome!Imi place mult ca este semi-demon jumatate om si jumatate demon!
Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Personajul preferat! 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Apr 06, 2008 2:47 am

Mie imi place de Kagome!
Este simpatica, draguta si uneori simt ca seman cu ea...mai ales ca il place pe InuYasha...si il uraste pe Koga, dupa mine...de fapt, mi se pare ca il crede numai un amic... Neutral
So, Kagome este personajul meu preferat. Pe urma imi place Sango! Ea este de asemenea draguta, dar nu mai draguta ca si Kagome...
Ja Ne!
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Personajul preferat! 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Apr 06, 2008 5:26 am

personajele mele preferate sunt Sango pentru ca este puternica si funny si Kikyo deoarece este pura si in acelasi timp puternica...
Sus In jos
maya
Fan nou
Fan nou
maya


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 30/03/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyMier Apr 09, 2008 9:50 pm

pai...personajul meu preferat este Sango,pentru ca e puternica,isi iubeste foarte mult fratele,ea si Miroku sunt foarte funny.......si imi mai place si de Sesshomaru,deoarece este calm,arata extraordinar in hainele alea,isi ascunde extrem de bine sentimentele,and i adore him Embarassed
Sus In jos
ank
Fan nou
Fan nou
ank


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 28
Data de inscriere : 13/04/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Apr 13, 2008 5:05 am

Personajele mele preferate sunt Inuyasha si Kagome , dar imi plac si celelalte personaje poziotive.
Kagome ptr ca e frumoasa , puternica , draguta , prietenoasa , miloasa , il iubeste cu adevarat pe Inuyasha.
Inuyasha ptr ca e frumos , puternic , uneori prostut si ma face sa rad , incapatanat.
Sus In jos
neko_chan12000
Moderator
neko_chan12000


feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Localizare : Acasa in Joseni City
Stare de spirit : Ma simt great!!!
Data de inscriere : 02/05/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyVin Mai 02, 2008 9:57 am

Krd k personajul meu preferat e Sesshomaru pt k e calm,abdator si arata super bine. Si imi place si Inuyasha pt k m face s rad.
Editat de Admin:aici se vorbeste CORECT gramatical,nu ca pe mess=>mustrare1.
Sus In jos
Amelie
Fan nou
Fan nou
Amelie


feminin
Numarul mesajelor : 10
Localizare : La granita dintre viata si moarte!
Data de inscriere : 22/05/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyMier Mai 28, 2008 7:30 am

Pai...Kagome. Deoarece are o alta personalitate chiar daca este incarnarea lui Kikyo. Este vesela, glumeata si relaxata dar si agitata, serioasa si dura (cu Inuyasha). Este frumoasa, puternica, amabila cu oricine, oricand gata de a da o mana de ajutor fara a pretinde ceva in schimb, dar mult prea miloasa si prea inocenta. Pune totul la inima, iar asta duce de cele mai multe ori la certuri cu Inuyasha care ii raspunde urat iar ea fuge plangand in lumea ei.
Si...Inuyasha. Fiinca este foarte frumos, foarte puternic, uneori dur si serios alteori sarcastic si prostut, foarte incapatanat, care nu suporta ca cineva sa se apropie de Kagome (adica Koga ca de Naraku o apara dar cu el are de furca) pe care o place foarte mult (ca sa nu spunem ca o iubeste sau ca e nebun dupa ea)
Sus In jos
http://anime-fan-comunity.do-goo.com/index.htm
Eclair
Fan nou
Fan nou
Eclair


Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : Personajul preferat! 441010
Data de inscriere : 06/06/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyVin Iun 06, 2008 7:15 am

i like kikyo. Razz e mai drgutza decat kagome..... Mad si kagome i l-a furat pe inuyasha
Editat de Admin:Smiliesui sterse=>mustrare3=>warn2.
Sus In jos
Yuji-chan
Fan nou
Fan nou
Yuji-chan


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 33
Localizare : Rakuen
Joburi/Distractii : jrock, Egipt, manga, Japan
Stare de spirit : happy
Data de inscriere : 11/04/2008

Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! EmptyDum Iun 22, 2008 1:14 am

pai personajul meu preferat este Sesshomaru pentru ca este puternic, destept, cu sange rece, fara mila si dragut I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul preferat! Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat!   Personajul preferat! Empty

Sus In jos
 
Personajul preferat!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat!
» Personajul preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: