Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Profesorii

In jos 
+4
Tanaka
Ony-chy
maya
Hina-chan
8 participan?i
AutorMesaj
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Profesorii 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Profesorii   Profesorii EmptyLun Mar 31, 2008 7:00 am

M-am gandit sa deschid un topic despre profesorii nostrii...cei care ne enerveaza si motivul pentru care ii uram.

Pai, la mine e cam asa:

Proful de mate: teoriile lui sunt:"N-aveti creta? Test!","N-aveti tabla stearsa? Test!","N-aveti tema facuta? 2 direct in catalog!" Plus ca uneori ne mananca zilele!

Profa de romana: definitiile ei celebre: "E,foaie verde!","Dar ce, noi ne jucam de-a scoala?".Plus ca daca gresim un singur pronume, ne da 2!

Profa de sport: asta vine din an in pasti, si cand vine, vine in ultimele 5 minute, si in plus, mai e si enervanta!

Profa de engleza-optional: adica diriga, cea mai enervanta profa din scoala!Nu o suport, ca majoritatea colegilor mei, adica toti! Uneori vine cu asa fite in cap... Profesorii Roll

Mai vin cu completari, pentru ca la ora asta nu-mi aduc aminte mai nimic! Profesorii Tongue (imi place cum se vad emoticon-urile)
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
maya
Fan nou
Fan nou
maya


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 30/03/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyMar Apr 01, 2008 5:50 am

si la mine profii sunt destul de enervanti:

profu de mate:daca il intreaba unu cat e ceasul......profu zice:''tu te certi cu mine?''sau''daca esti mai destept decat mine treci la tabla si preda in locul meu''


profu de istorie:pune note mari numai la elevii care ii considera el buni
profa de tehnologie:adica diriga......in fiecare ora suna cate un parinte(doamne ,e nebuna..)


profu de muzica:daca ii zicem sa ne lase sa invatam la alt obiect,ne paraste in cancelarie ca facem panarama in loc sa invatam(baka Very Happy......ceea ce nu este adevarat)


profa de geografie:cea mai nashpa profa din scoala........daca fetele au inele sau se macheaza,dam lucrare......sau daca vorbim inainte sa vina ea,lucrare again Sad(

si cam atat cred.....sau atat imi amintesc eu.....
Sus In jos
Ony-chy
Administrator
Administrator
Ony-chy


feminin
Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 01/03/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyJoi Apr 03, 2008 2:37 am

hmmm profesori care ma cam enerveaza...suna interesant Razz
profu de sport:ce mai n`am mai facut ed.fizica decand am inceput al doilea semestru...are niste fitze...si mai ales este unul din acei oameni care au doua fete >.<...cred ca este o "simpatie" reciproca
profa de tehnologie "baba" care ne streseaza tot timpu..."-am facut lectia asta dar asta? atunci dam lucrare"^.^ da ce noi n`avem maini sa copiem Razz....hihiii Twisted Evil
diriga(cateodata):facem biologie 4/5 zile pe saptamana...toata ziua biologie mi s-a urat de atata biologie dar e de treaba ^_^...
profii mei sunt de treaba in general nu am probleme in general cu ei...
Sus In jos
https://best-anime.forumgratuit.ro
Tanaka
Fan nou
Fan nou
Tanaka


feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Data de inscriere : 01/04/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyVin Apr 04, 2008 7:35 pm

Citat :
TenTen-chan:
M-am gandit sa deschid un topic despre profesorii nostrii...cei care ne enerveaza si motivul pentru care ii uram.
Te-ai inspirat ...Am vazut asta pe fiecare fan-forum ...
Ceva mai original nu se poate?

Profa de sport : Ne lasa in clasa ,in timp ce ea pleaca afara si joaca baschet Basketball ... Ma rog , ne lasa afara lol! ,dar nu facem ed.fiz. .
Ceilalti sunt toti OK...Ne dau teme peste teme si ne obliga sA TOCIM .sUPER pROFESORI !!!
Sus In jos
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyDum Apr 06, 2008 1:21 am

Ei bine am o profesoara care o urasc intradevar sa va spun si de ce:
Profa de mate:"Iar n-aveti creta,unde e?" "Nu e bine,sterge sa nu mai vad asa ceva,ati inteles?"Sa nu mai spun ca zbiara pe noi si ne da cate 100 de ex ca tema
Profu de chimie:" Ia uit baaa" " Ce ai spus ca nu am auzit?" de unde ca aude dar asa face el si mai si spune. " Nu e corect.... a ba da e bine" in cz nici el nu stie
In rest cred ca este destul de bine fata de cei enumerati mai sus
Sus In jos
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Profesorii 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyDum Apr 06, 2008 6:35 pm

profu de tehno: preda groasnic si cred ca nu are acasa sapun si apa...sau cel putin un pieptan pentru ca vine nepieptanat si nespalat si miroase ca un deseu ambulant
Profa de bio: are o fata de disperata de te si sperii de ea atunci cand te asculta
Profu de mate & Profa de romana: mori de frica la ora lor...gramatica ^ mate k la literatura e destul de fun Surprised ...da dau note sooper mici si nu ii intereseaza cine le primeste
Sus In jos
Eclair
Fan nou
Fan nou
Eclair


Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : Profesorii 441010
Data de inscriere : 06/06/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyDum Iun 08, 2008 5:02 am

profa de mate: in fiecare ora a e la picnic; incepe mai intai cu o bomboana mentolata si dupaia isi scoate painea,salamu` si ce mai are pe acolo;
profa de geografie: e din alta tara(germania) si are un accent.....de nici nu poti intelege ce zice
profu de sport:apare pe la sc. numai cand are chef
profa de engleza: asta e cea mai dusa....... Rolling Eyes are multe obiceiuri proaste.....cum ar fi doarme in ore vorbeste la tel. in fiecare ora albino (ar trebui sa ne bucuram asa pierdem din ora) si cam toti profi mei sunt trazniti drunken

Mod Edit: 6 smilies > 3 = mustrare 3 => warn +3!
Sus In jos
Arekandera
Fan nou
Fan nou
Arekandera


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 20/07/2008

Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii EmptyJoi Aug 28, 2008 10:09 am

Profa de istorie-diriga...este o profa buna dar uneori nu se mai opreste din predat                 Profu de sport-acum e vice-primar poate mai scapam..cu mine cred ca are ceva...dar am scapat anul acesta pentru ca am avut ceva probleme de sanatate                    Profu de religie-mor la ora asta si asta are ceva cu mine                       Profa de mate-este destul de buna dar cand vine vorba de teme nu se mai opreste                  Profa de romana-este buna profa...cred ca asta este ora care imi placea cel mai multetc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Profesorii Empty
MesajSubiect: Re: Profesorii   Profesorii Empty

Sus In jos
 
Profesorii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Diverse :: Scoala-
Mergi direct la: