Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Filme preferate

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Filme preferate Empty
MesajSubiect: Filme preferate   Filme preferate EmptyDum Apr 06, 2008 1:38 am

Aici postati despre filmul vostru preferat.Va rog sa va argumentati posturile!Mie imi place foarte mult Titanic,X-men,Spider-man.
Cam acestea sunt filmele mele preferate...ar mai fi si altele...
Astept sa vad is parerile voastre!
Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Filme preferate 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Filme preferate   Filme preferate EmptyDum Apr 06, 2008 7:00 pm

am multe filme care imi plac...dar voi posta doar cateva pentru un moment: "A Cinderella Story" , "John Tucker Must Die", "The ring 1&2" etc.
Sus In jos
maya
Fan nou
Fan nou
maya


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 30/03/2008

Filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Filme preferate   Filme preferate EmptyMier Apr 09, 2008 9:44 pm

well....am o groaza de filme preferate.....ca de exemplu: Star Wars(primele trei parti imi plac la nebunie),Blade(omg.....ce corp are I love you personajul principal),Down of the dead(prea tare e filmul)....si multe altele.
Sus In jos
ank
Fan nou
Fan nou
ank


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 28
Data de inscriere : 13/04/2008

Filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Filme preferate   Filme preferate EmptyDum Apr 13, 2008 7:14 am

Pai mie imi plac serialele :Mutant XFilme preferate 29xj5f5 , Charlie JadeFilme preferate 2v99aph , Impotriva DestinuluiFilme preferate 2vhvtc0 , SlaydersFilme preferate 264lt2b , Pamant Conflict FinalFilme preferate 30sc5zp , Star trek Enterprise Filme preferate Hv8if5, Dosarele lui DresdanFilme preferate Eq4kjl, imi plac serialele de pe AXN SCI FI , nu-s doar astea mai sunt cateva , Stapanul fiarelor , Cronici ParanormaleFilme preferate 2hpn20z.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Filme preferate Empty
MesajSubiect: Re: Filme preferate   Filme preferate Empty

Sus In jos
 
Filme preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Diverse :: Filme-
Mergi direct la: