Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Zelgadis vs. Xellos

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Zelgadis vs. Xellos 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Zelgadis vs. Xellos Empty
MesajSubiect: Zelgadis vs. Xellos   Zelgadis vs. Xellos EmptyLun Mar 31, 2008 7:47 am

Pe cine ati alege dintre ei doi? Pe Zel sau pe Xellos?

Mie mi-e greu sa aleg...amandoi sunt misteriosi...e prea grea decizia...poate...
Cred ca il aleg pe Xellos...mi-a trezit intotdeaua interesul pentru el, fiindca niciodata nu inceteaza sa ma uimeasca. Este atat de misterios si cu un trecut nu foarte roz (amintiti-va si ca este mazoku, totusi).Sincer, intotdeaua mi-au trezit interesul personajele misteroase...
Dar nu-l pot uita totusi pe Zelgadis...e dragut si el in felul lui...dar tot la Xellos raman. Very Happy

Astept pareri. Si mai astept pareri si la intrebarea: de ce deschid eu astfel de topicuri? Razz
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Zelgadis vs. Xellos 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Zelgadis vs. Xellos Empty
MesajSubiect: Re: Zelgadis vs. Xellos   Zelgadis vs. Xellos EmptyLun Apr 07, 2008 4:19 am

poi...o sa iti raspund la ambele intrebari Razz :
1. eu cred ca il aleg tot pe Xellos deoarece el pare putin mai, nu stiu daca ma exprim bine dar o sa spun uman, si nu, nu ma refer la cum arata cei doi, ma refer la comportament...adica Zel e atat de serios...prea serios...oricum eu raman fana a lui Zel orice ar fi, chiar daca, privind obiectiv, eu il aleg pe Xellos
2. probabil pentru ca atunci cand iti vine o idee nu poti rezista sa nu o pui in practica Laughing si oricum, ai niste idei foarte bune Wink
Sus In jos
mia
Fan nou
Fan nou
mia


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 35
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/04/2008

Zelgadis vs. Xellos Empty
MesajSubiect: Re: Zelgadis vs. Xellos   Zelgadis vs. Xellos EmptyMar Apr 08, 2008 11:03 pm

Cred k il aleg pe Zelgadis.Zelgadis e rece dar e aproape de Lina si de Gouri ma refer ca ii ajuta mai mereu chiar de la inceput ajung prieteni buni.Insa Xellos mai mereu dispare cad au mai multa nevoie de el,cu toate ca era mult mai puternic nu ii ajuta.Chiar daca Zelgadis merge cu ei pentru a redevenii om,atunci cand gasesc cartea el renunta la dorinta sa.
Sus In jos
-the-white-angel-
Fan nou
Fan nou
-the-white-angel-


feminin
Numarul mesajelor : 10
Localizare : acasa si la scoala
Data de inscriere : 08/04/2008

Zelgadis vs. Xellos Empty
MesajSubiect: Re: Zelgadis vs. Xellos   Zelgadis vs. Xellos EmptyDum Apr 20, 2008 3:07 am

eu il aleg pe xelox,desii e un monstru e dragut,ii sare linei in ajutor si e amuzant
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zelgadis vs. Xellos Empty
MesajSubiect: Re: Zelgadis vs. Xellos   Zelgadis vs. Xellos Empty

Sus In jos
 
Zelgadis vs. Xellos
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Slayers-
Mergi direct la: