Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Full Metal Panic

In jos 
+4
ShyLie
Hina-chan
lary_chan
TheKillerGoku
8 participan?i
AutorMesaj
TheKillerGoku
Administrator
Administrator
TheKillerGoku


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 29/03/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyDum Mar 30, 2008 7:17 am

In aceasta sectiune se va vorbi numai despre Full Metal Panic
Sus In jos
lary_chan
Fan nou
Fan nou
lary_chan


feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/03/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyDum Mar 30, 2008 7:58 pm

imi place foarte mult fullmetal panic,mai ales seria fumoffu.
Sus In jos
Hina-chan
Moderator
Hina-chan


feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : forumuri si internet
Stare de spirit : plictisita...
Respectarea regulilor : Full Metal Panic 221010
Data de inscriere : 31/03/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyLun Mar 31, 2008 4:33 am

Si mie imi place Full Metal Panic! dar nu am apucat sa vad decat prima serie. O voi urmari si pe a doua, dar va trebui sa aflu cand mai exact se difuzeaza, in orice caz in aprilie.
Personajul meu preferat este Tessa. Isi indeplineste cu succes rolul si chiar daca este destul de timida, este draguta. Apoi imi place Kaname. Felul cum se enerveaza pe Sousuke este absolut...incredibil de...amuzant!
Si dintre pesonajele masculine...singurul care imi place este Sagara! Dar as vrea sa se comporte si el mai normal!
Sus In jos
http://anime-maniacs.forumgratuit.ro/
ShyLie
Fan nou
Fan nou
ShyLie


feminin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 32
Localizare : Right here sweety
Joburi/Distractii : handball
Stare de spirit : Happy
Respectarea regulilor : Full Metal Panic 221010
Data de inscriere : 06/04/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: FMP   Full Metal Panic EmptyDum Apr 06, 2008 4:31 am

Imi place fff mult FMP, e o comedie romantica super cool.
Preferata mea este Kaname pentru ca este exact ca mine: nebuna si very sporty. Imi place atitudinea ei de don`t-touch-me-or-i`ll-hit Razz
FMP este si va ramane unul dintre anime-urile mele preferate desi pana acum nu am vazut decat prima parte I love you
Sus In jos
Rukya_iza
Fan nou
Fan nou
Rukya_iza


feminin
Numarul mesajelor : 30
Localizare : printre stele
Stare de spirit : Super fericita
Data de inscriere : 06/04/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyJoi Apr 10, 2008 6:26 am

Imi place foarte mult F.M.P deoarece este foarte haios,mai ales cand se enerveaza Kaname.Este foarte haios si felul in care Sagara "face"pe aparatoru in timpul cand este pe langa ea(ma refer la faptul ca este intotdeauna tensionat).Este foarte tensionat,si are actiune super.Ce pot sa mai spun in afara faptului ca este super frumos.
Sus In jos
kana_chan
Fan nou
Fan nou
kana_chan


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 11/04/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyVin Apr 11, 2008 9:44 am

Full metal panic este anime-ul meu preferat.Cel mai mult imi place episodul 18 (prima serie),dar si celelalte sunt grozave (ca de exemplu episoadele 1,2,5 si 24 ).Seriile Fumoffu si The second raid sunt foarte reusite, ba chiar si mai funny decat prima serie.Am fost putin dezamagita cand am vazut finalul...Ma asteptam la ceva mai romantic, mai frumos...Dar n-a fost sa fie... Oricum, si finalul de la FMP TSR a fost grozav...Ei doi, imbratisati in scoala...Si mai apoi in metrou, doar ei .Si acel apus... superb!Abia astept sa se difuzeze pe Animax si seriile Fumoffu si The second raid.... .
Sus In jos
ank
Fan nou
Fan nou
ank


feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 28
Data de inscriere : 13/04/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyDum Apr 13, 2008 5:15 am

Si mie imi place foarte mult animeul Full Metal Panic si aici avem comedie , ador cand Kaname e nervoasa pe Souske si ii trage cate una si mor de ras , pai e interesant acest anime .Fumoffu din pacate n-am vazut Crying or Very sad , chiar as vrea sa vad.
Sus In jos
Admin
TEHNICIAN
TEHNICIAN
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 29/03/2008

Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic EmptyJoi Iun 26, 2008 9:32 pm

Topic demarcat ca important,deoarece este un topic ca toate celelalte.

Sus In jos
http://hackarena.forumandco.com
Continut sponsorizat





Full Metal Panic Empty
MesajSubiect: Re: Full Metal Panic   Full Metal Panic Empty

Sus In jos
 
Full Metal Panic
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Full Metal Alchemist

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Anime :: Full metal panic-
Mergi direct la: