Best-anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Love Hina

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
neko_chan12000
Moderator
neko_chan12000


feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Localizare : Acasa in Joseni City
Stare de spirit : Ma simt great!!!
Data de inscriere : 02/05/2008

Love Hina Empty
MesajSubiect: Love Hina   Love Hina EmptyDum Mai 04, 2008 7:09 am

Cand Keitaro avea 5 ani a facut o promisiune fetei din vecini ca atunci cand vor creste, se vor intalni la Universitatea din Tokyo si vor trai fericiti pana la adanci batraneti. Apoi fata s-a mutat si Keitaro i-a uitat numele dar nu si promisiunea pe care i-a facut-o. 15 ani mai tarziu, Keitaro a incercat si a dat gres de mai multe ori sa intre la Universitatea din Tokyo. Parintii lui sunt gata sa-l dea afara si el si-a pierdut speranta de a intra la universitate. Apoi intr-o zi bunica lui Keitaro care detine un intreg dormitor decide ca nu mai vrea sa se ocupe de el. Treaga este lasata pe umerii lui Keitaro si devine noul manager spre didperarea fetelor. Anime-ul il urmareste pe Keitaro in incercarea lui de a-si indeplini promisiunea facuta si deasemenea sa fie acceptat si nu ucis de cele 5 fete care traiesc in dormitor. Very Happy

Spuneti-va parerea despre acest anime!!!! Very Happy
Sus In jos
kana_chan
Fan nou
Fan nou
kana_chan


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 11/04/2008

Love Hina Empty
MesajSubiect: Re: Love Hina   Love Hina EmptyLun Iun 02, 2008 8:49 am

Este un anime foarte frumos ,chiar dragut. Very Happy Naru este cea mai batausa "fetita" din serial, care ,dupa parerea mea, il iubeste cel mai mult pe Keitaro.Mai mult chiar si decat Momoko... Sad Despartiti in copilarie, cand se iubeau cel mai tare... Crying or Very sad Crying or Very sad So trist!!!Apoi regasirea... Surprised Amazing!Va recomand cu cea mai mare placere animeul acesta atat de funny si romantic Razz !
Sus In jos
 
Love Hina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best-anime :: Genuri :: Love-Romance-
Mergi direct la: